افتتاح حساب و ثبت نام وام بانک رسالت

بانک رسالت

 

 

افتتاح حساب و ثبت نام وام بانک رسالت


یکی از انواع وام ها که نسبت به دیگر وام ها دریافت آن کمی ساده است ، وام بانک رسالت است. برای ثبت نام وام بانک رسالت و افتتاح حساب در این بانک نیاز به مراجعه حضوری نیست و اکثر فعالیت های بانک رسالت به صورت اینترنتی است. بانک رسالت در ارائه خدمات غیرحضوری ، یکی از پیشگام ترین بانک های کشور می باشد. در خصوص شیوه ی افتتاح حساب و ثبت نام وام بانک رسالت  باید بگوییم که مراجعه حضوری ندارد.مشخص است که برای درخواست وام از این بانک باید حساب داشته باشید. اگر حساب ندارید باید به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه بانک رسالت اقدام به افتتاح حساب نمایید.

در این مقاله به شما هم نحوه ی افتتاح حساب و هم نحوه ی ثبت نام وام در بانک رسالت را آموزش خواهیم داد. البته لازم به ذکر است که شما یکسری  پیش نیازهایی را باید رعایت کنید که عضویت در کانون همیاری اجتماعی است که نحوه ی عضویت ان را نیز به شما اموزش خواهیم داد.

 

 

 

 مشاورین سودا اندیشان ستاره برای افتتاح حساب و ثبت نام وام بانک رسالت ، با مشاورین سودا اندیشان ستاره در ارتباط باشید.

 

 

 

افتتاح حساب بانک رسالت

 

 

نحوه ی افتتاح حساب بانک رسالت


 

برای افتتاح حساب در بانک رسالت شما باید وارد سایت شبکه توسعه اجتماعی بانک رسالت به ادرس اینترنتی www.mresalat.ir شوید.

همانطور که گفته شد خدمات بانک رسالت به صورت غیرحضوری انجام می شود و برای افتتاح حساب نیاز به مراجعه حضوری نیست.

مراحل افتتاح حساب در بانک رسالت به شکل زیر میباشد:

1. برای افتتاح حساب باید وارد سایت بانک رسالت شوید و روی گزینه ی عضویت و افتتاح حساب کلیک نمایید.

2. بعد از وارد شدن به صفحه ی افتتاح حساب روی گزینه تقاضای عضویت و افتتاح حساب کلیک نمایید. وارد همان صفحه شبکه ی توسعه اجتماعی رسالت شوید.

3. در این بخش یک صفحه ای به شما نمایش داده می شود که به صورت سفید و نارنجی می باشد. در قسمت سفید رنگ ، اپلیکیشن بانک رسالت برای گوشی های اندروید موجود بوده و افراد باید عضویت خود را از طریق اپلیکیشن انجام دهند. در قسمت نارنجی گه شامل گزینه ی ورود است ، برای زمانی می باشد که شما فرآیند ثبت نام خود را از طریق اپلیکشن انجام داده باشید.

اگر گوشی شما آیفون بود نگران نباشید روی نصب اپلیکیشن کلیک کنید تا صفحه ی ثبت نام برای شما نمایش داده شود.

4. در این مرحله فرم را مطابق اطلاعات خواسته شده تکمیل نمایید. مهمترین بخش این فرم تعیین رمز است که باید حداقل 8 کاراکتر بوده و با کلمات انگلیسی ترکیب شود ، مانند Aa12345678. بعد از آن باید تصویر امنیتی را وارد کنید.

5. در انتهای این مراحل قوانین و مقررات سایت را تایید کنید.

6. بعد از اتمام این مرحله شما احراز هویت خواهید شد و یک کد چهار رقمی از طریق پیامک به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. با درج این کد در قسمت مشخص شده ثبت نام اولیه شما انجام می شود.

7. در ادامه باید فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایید. مراحل ثبت نام ساده می باشد. تنها مواردی که برای شما می تواند سوال ایجاد کند ، موضوع کد و نام کانون اجتماعی بانک رسالت است. شما می توانید نام کانون اجتماعی را بر اساس آدرس محل سکونت خودتان انتخاب نمایید.

8. بعد از اینکه ثبت نام اولیه شما موفقیت آمیز بود ، وارد تکمیل فرآیند ثبت نام می شوید. در این صفحه فرم به شما ارائه می گردد و در این فرم اطلاعات فردی را باید به دقت وارد نمایید و روی گزینه مرحله ی بعد کلیک نمایید.

 

 

 

تلگرام

 

 

 

9. در مراحل تکمیل فرایند ثبت نام ، از شما درخواست می شود تا آدرس خود را به منظور مراجعه همیار برای انجام احراز هویت درب منزل وارد کنید. اگر شاغل بودید در قسمت مربوطه آدرس و تلفن محل کار خود را وارد کنید.

10. کانون همیاری اجتماعی خود را بر اساس شرایط خودتان انتخاب کنید. با توجه به شهر محل سکونت شما در قسمت آدرس ، کانون های مرتبط با آن شهر برای شما قابل انتخاب هستند یا اگر کانون خاصی مدنظرتان بود ، کد یا نام آن را وارد نمایید.

11. در صفحه بعدی تاریخ مدنظرتان را برای رجوع همیار انتخاب نمایید و روی مرحله ی بعد کلیک نمایید. اطلاعات معرف را وارد نمایید که اطلاعات معرف برای شما از موارد اختیاری است و میتوان از آن رد شد.

 

 

اینستاگرام

 

 

 

12. پس از انجام مراحل فوق به قسمت بارگذاری مدارک وارد می شوید.

تصویر پشت و روی کارت ملی به صورت واضح و حداکثر حجم 4 مگابایت

تصویر تمام صفحات شناسنامه با حداکثر حجم 4 مگابایت

بارگزاری فیلم سلفی واضح و حداکثر حجم 15 مگابایت

بارگذاری عکس سلفی

بارگذاری تصویر نمونه امضاء ؛ امضای خود را روی کاغذ کشیده و تصویر آن را بارگذاری نمایید.

13. با انجام تمام مراحل فوق به نحو درست شما وارد مرحله پرداخت هزینه می شوید. بعد از پرداخت هزینه ، عضویت شما ثبت خواهد شد. بعد از موفقیت آمیز بودن پرداخت هزینه عضویت ، لینک بانک رسالت برای افتتاح حساب شما نمایش داده می شود.

14. بعد از نمایش لینک  افتتاح حساب وارد سایت بانک رسالت شوید و با انجام مراحل زیر درخواست خود را برای افتتاح حساب ثبت کنید.

فرمی به شما ارئه می گردد که در انتهای آن با پذیرش قوانین و مقررات بانک رسالت درخواست افتتاح حساب شما ثبت می شود.

افتتاح حساب بعد از ثبت نام در کانون همیار اجتماعی صورت می پذیرد و این کار هم از طریق سایت و اپلیکیشن بانک رسالت امکان پذیر است. اپلیکشن برای سیستم ویندوز نیز قابلیت اجرا دارد و شما برای اینکه بتوانید روی سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ خود اپلیکیشن بانک رسالت را نصب نمایید میبایست نسخه پشتیبان برنامه ی اندروید را دانلود نمایید.

 

 

 

نکته پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری

 

 

نحوه ی ثبت نام در کانون همیاری اجتماعی


 

برای افتتاح حساب شما ابتدا باید ثبت نامی در کانون همیاری اجتماعی رسالت داشته باشید.

مراحل عضویت در کانون همیاری اجتماعی به شکل زیر انجام میشود:

1. ابتدا وارد سایت کانون همیاری اجتماعی شوید و در قسمت بالای صفحه روی کلمه ی ثبت نام کلیک نمایید.

2. فرم عضویت برای شما نمایش داده می شود. اطلاعات درخواستی فرم را پر کرده و روی گزینه عضویت کلیک نمایید.

 

 

 

ثبت نام وام بانک رسالت

 

 

ثبت نام وام در بانک رسالت


 

در مبحث بالا در مورد نحوه عضویت و افتتاح حساب در بانک رسالت مواردی را ذکر کردیم ، در ادامه این مقاله به نحوه ثبت نام وام در بانک رسالت اشاره کرده و به شما آموزش می دهیم تا به راحتی بتوانید با ورود به حساب کاربری خود بعد از طی مراحلی درخواست تسهیلات خود را ثبت نمایید.

متقاضیان برای اینکه بتوانند در بانک رسالت تقاضای اعطای تسهیلات را کنند ، باید در این بانک مطابق مراحل ارائه شده در فوق افتتاح حساب نمایند. برای اینکه بتوانند وام دریافت کنند باید در سامانه مرآت درخواست اعتبارسنجی انجام دهند. بعد از دریافت نتیجه اعتبارسنجی به سایت بانک رسالت مراجعه کرده و درخواست خود را برای اخذ وام از این بانک ثبت نمایند. برای ثبت نام وام در بانک رسالت نیاز به مراجعه حضوری نیست.

نکته قابل توجه اینکه متقاضیان وام در بانک رسالت باید تمام مدارک خود را آماده کنند. به مدارک لازم که متقاضی برای دریافت وام به آنها نیاز دارد اشاره خواهیم کرد. یکی از مهمترین مدارکی که برای بانک ها و سایر ادارات دولتی و شرکت های دولتی و خصوصی که فرد باید ارائه دهد برگه ثنا می باشد که بعد از ثبت نام در سامانه ثنا می توانند پرینت این برگه را داشته و به مرجعی که می خواهند ارائه دهند.

1. متقاضیان دریافت تسهیلات برای درخواست وام باید به سایت بانک رسالت مراجعه کنند.

2. بعد از آن وارد اینترنت بانک شده و کلمه کاربری را در کادر اول و رمز عبور را در کادر دوم وارد کنند ، بعد تصویر امنیتی را مطابق همان چیزی که نمایش داده شده در قسمت مربوط وارد کنند و بعد روی ورود کلیک نمایند .

3. بعد از ورود ، روی گزینه ی تسهیلات کلیک نموده و درخواست تسهیلات را انتخاب کنید.

4. بعد از زدن درخواست تسهیلات صفحه ای برایتان باز میشود و باید درخواست جدید را کلیک کنید.

5. بعد از آن متقاضیان ، اطلاعات درخواستی مطابق با درخواست بانک را تکمیل می کنند.

6. بعد از تکمیل فرم مربوطه روی گزینه ی ثبت کلیک نمایید و بعد از آن با عبارت عملیات با موفقیت انجام شد روبرو می شوید که در بالای صفحه برای افراد نمایش داده میشود. پس از ثبت درخواست وام بانک رسالت و بررسی کارشناسان از طریق پیامک یا تلفن به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

نکتهبدانید و آگاه باشید: سامانه اعتبارسنجی مرآت

 

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام وام بانک قرض الحسنه ی بانک رسالت


 

ارائه پرینت نتیجه درخواست اعتبارسنجی در سامانه مرآت بانک رسالت

ارائه مدرک شغلی ضامن ( پروانه ی کسب یا نامه ی اشتغال به کار ) با ارائه پرینت درخواست سامانه مرآت بانک رسالت ضامن

تحویل دو فقره چک صیادی یا یک طرف چک صیادی و طرف دیگر سفته (ارائه ی سفته از دو طرف پذیرفته نیست )

تکمیل کردن فیش واریز و برداشت

تکمیل کردن فرم معرفی وام گیرنده و ضامن

 

 

 

نکته پیگیری وام کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

 

 

روش محاسبه ی امتیاز وام بانک رسالت و باز پرداخت آن

 

زمان محاسبه امتیاز وام برای متقاضیان حساب سپرده قرض الحسنه ، حداقل سه ماهه و حداکثر 6 ماهه است و کارمزد وام 2 درصد است ، براساس معدل حساب متقاضیان وام به افراد تعلق می گیرد و اینکه سقف وام حداکثر 60 میلیون تومان است.

زمان بندی بازپرداخت وام براساس میانگین:

با میانگین 20% حساب وام ، 5 ساله می بایست وام را بازپرداخت کنند .

با میانگین 40% حساب وام ، 4 ساله باید وام را بازپرداخت کنند.

با میانگین 60% حساب وام ، 3 ساله باید وام را بازپرداخت نمایند.

با میانگین 80% حساب وام ، 2 ساله باید وام را بازپرداخت کنند.

با میانگین 100% حساب وام ،  1 ساله باید وام را بازپرداخت کنند.

مطالب اخیر

موضوعات

مشاوره سریع تلفنی

چت مشاوره

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید