پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری

پیگیری وام فرزندآوری

 

وام فرزندآوری


وام فرزندآوری یکی از امتیازاتی است که قانون ، برای تشویق مردم به فرزندآوری ، به جود آورده است. در قانون برای زوجینی که از تاریخ اول فروردین 1400 فرزند به دنیا بیاورند ، تسهیلاتی در نظر گرفته شده است. وام فرزندآوری در راستای جوان سازی کشور صورت گرفته است تا زوجین کمتر از لحاظ مالی تحت فشار باشند و با خیالی آسوده تر به دنبال فرزندآوری باشند.سامانه ثبت نام وام فرزند اوری و پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری ve.cbi.ir را برای ثبت نام این وام برای داوطلبان به وجود اورده است .

در حال حاضر ، آمارها نشان از کاهش نرخ فرزندآوری دارد و این باعث ایجاد مشکلات فراوانی در آینده خواهد شد و کشور پیری به وجود خواهد امد. به همین منظور وام فرزندآوری را به عنوان مشوقی برای خانواده ها در نظر گرفتند تا از عهده مخارج فرزندآوری بر بیایند و مردم را تشویق به فرزند اوری بکنن. در این نوشتار قصد داریم تا پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری را بررسی نماییم و نحو ثبت نام وام فرزند اوری را نمایش دهیم.

 

 

 

مشاوره

 

 

 

 

مبلغ وام فرزندآوری


طبق برنامه ریزی و اعلام قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، مبلغ وام فرزندآوری که دولت برای هر تعداد از  فرزندان در نظر گرفته  به صورت زیر خواهد بود:

وام فرزندآوری فرزند اول مبلغ 20 میلیون تومان با دوره باز پرداخت 3 سال (36 ماه).

وام فرزندآوری فرزند دوم مبلغ 40 میلیون تومان با دوره باز پرداخت 4 سال (48 ماه).

وام فرزندآوری فرزند سوم مبلغ 60 میلیون تومان با دوره باز پرداخت 5 سال (60 ماه).

وام فرزندآوری فرزند چهارم مبلغ 80 میلیون تومان با دوره باز پرداخت 6 سال (72 ماه).

وام فرزندآوری فرزند پنجم به بعد مبلغ 100 میلیون تومان با دوره باز پرداخت 7 سال (84 ماه).

تبصره : (سقف فردی تسهیلات متناسب با سقف فردی مندرج در لوایح بودجه سنواتی است).

 

این مبلغ برای تاریخ امروز میباشد ممکن است بعد ها دولت باتوجه به وضعیت اقتصادی کشور مبلغ وام هارو تعقیر بدهد که در اون صورت ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعقیرات در خصوص وام تسهیلات فرزند اوری و مبلغ ان سایت پیگیری ثبت نام وام فرزند اوری با کد رهگیری را برای شما بروزرسانی میکنیم تا هم وطنان عزیز ما بتوانند از محتوا ما بهترین استفاده ممکن را ببرند.

 

 

بدانید بدانید و آگاه باشید:   پیگیری وام بازنشستگی

 

 

وام فرزندآوری در 12 روز ؟؟؟ در برخی از منابع و خبرگزاری ها ، صحبت از پرداخت وام فرزندآوری در 12 روز داده اند ، اما اگر کسی هم چنین صحبتی کرده باشد ، امکان آن بسیار کم است. بسترهای بانکی کشور بسیار ضعیف تر از آن است که بتواند در 12 روز وام فرزندآوری را پرداخت نماید. در برخی از استان ها و شعب بانک ها ، هموطنان عزیز تا سه ماه نیز در صف دریافت وام فرزندآوری بوده اند این ها همه شایعه بوده و چنین چیزی ممکن نیست

امیدواریم این زمان کاهش پیدا کند و با فراهم شدن اعتبارات لازم و بسترهای مناسب ، وام فرزندآوری در اسرع وقت به متقاضیان پرداخت شود که میتوان از سامانه پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری اقدام به رهگیری نمود و وام را دریافت کنند.

 

 

 

تلگرام

 

 

 

شرایط عمومی متقاضیان وام فرزندآوری


برای دریافت وام فرزندآوری ، دستور العمل سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند تدوین شده است که برای متقاضیان شرایطی را در نظر گرفته است. در اینجا برای پرهیز از زیاده گویی ، به مهم ترین شرایط اشاره می کنیم.

1. براساس تبصره ذیل بند (ت) تبصره (4) ماده (1) قانون ، تسهیلات تولد فرزند به افرادی تعلق میگیرد که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند، بالای 2/5 نباشد .(نرخ باروری شهرستان مربوطه در سامانه و حسب اعلام مرکز آمار قابل مشاهده است).

2. تسهیلات فرزند بدون الزام به سپرده گذاری و با شش ماه دوره تنفس برای شروع اقساط پرداخت میشود.

3. متقاضیان واجد شرایط برای متولدین مورخ01/01/1400به بعد  ،و حداکثر تا 2 سال پس از تولد فرزند ، میتوانند نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه مربوطه اقدام نمایند.

4. تسهیلات حسب مصوبات شورای پول و اعتبار با کارمزد حداکثر 4 درصد به صورت سالانه است.

5. وام تسهیلات فرزند اوری وامی بدون سپرده و با کارمزد 4% میباشد 

 

نکته: حتی افرادی که هنوز به بانک بدهکار هستن و شامل قانون حمایت از فرزند اوری میباشد میتواند برای دریافت وام اقدام کنند (اما برای دریافت وام باید نصف بدهی خود را با بانک تسویه کنند.) اگر  چک برگشتی دارید بعد از واریز قسط های ان میتوانید وام تسهیلات  فرزند اوری را دریافت کنید و یا در قسمت پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری آن را پیگیری کنید

وکلا برای پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری در کمترین زمان ممکن ، با مشاورین سودا اندیشان ستاره در ارتباط باشید.

 

 

مراحل دریافت وام فرزندآوری و پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری


مطالعه دقيق شرايط و دستورالعمل اخذ تسهیلات قرض الحسنه فرزند ، قبل از ثبت نام .

ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه از طریق سایت براي هر يک از فرزندان بصورت جداگانه.

دریافت کد رهگیری 10 رقمی.

مراجعه به سايت پس از تعیین شعبه، جهت اطلاع از شعبه عامل اعطاي وام فرزند.

توجه : مدت زمانی تعیین شعبه از سوی بانک ها با توجه به میزان منابع قرض الحسنه قابل اعطای بانک، مورد اقدام قرار خواهد گرفت.

مراجعه به شعبه معرفي شده ظرف حداکثر 12 روز کاری از تاریخ تعیین شعبه، با به همراه داشتن مدارک لازم.

اتمام مراحل اخذ وام در شعبه مربوطه.

 

سامانه وام فرزندآوری

 

توجه 1 :  در صورت عدم مراجعه به شعبه مربوطه در مدت زمان تعيين شده ، اطلاعات ثبت نامي شما حذف خواهد شد و باید همه مراحل را از اول انجام دهید.

توجه 2 : حسب مصوبات بيست و پنجمين صورتجلسه کميسيون اعتباري مورخ 29/5/1393 مقرر گرديده است :

متقاضيان دريافت وام فرزندآوری، پس از پذيرش توسط شعب بانک ها، حداکثر ظرف مدت 45 روز کاری نسبت به تکميل مدارک مورد نياز اقدام نمايند و در صورت عدم تکميل مدارک، نام متقاضي از سامانه مربوطه حذف گردد تا امکان بهره مندي ساير متقاضيان در صف از تسهيلات مذکور و شفافيت عملکرد بانک ها به عمل آيد.

 

 

 

اشاره سایت ثبت نام وام فرزندآوری

 اشارهسایت پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری

 

 

 

 

ثبت نام وام فرزندآوری

 

 

 

 

ثبت نام وام ودیعه مسکن 1401

 

 

 

تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری با اخذ یک ضامن معتبر و سفته و با دوره تنفس شش ماهه پرداخت می شود.

یک مقام مسئول بانک مرکزی گفت: از متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری و مسکن اعتبار سنجی می‌شود، اگر اعتبار کافی موجود باشد، حتی به ضامن هم نیازی نیست و با سفته مراحل پرداخت انجام خواهد شد.

 

 

 

اینستاگرام

 

 

 

دوره بازپرداخت وام فرزندآوری چقدر است؟


مدت زمان بازپرداخت  وام فرزندآوری ،‌ بین 3 تا 7 سال است. دوره باپرداخت وام فرزندآوری 20 میلیونی فرزند اول 3 سال است و دوره بازپرداخت وام فرزندآوری 100 میلیونی فرزند پنجم هم 7 سال است. دوره بازپرداخت وام فرزندآوری 40 میلیونی فرزند دوم 48 ماه، وام فرزندآوری 60 میلیونی فرزند سوم 72 ماه و وام فرزندآوری 80 میلیونی فرزند چهارم 72 ماه است.

وام فرزندآوری در قالب قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود. بر این اساس کارمزد تسهیلات وام فرزندآوری بانکی، حداکثر ۴ درصد به صورت سالانه است. از طرف دیگر، بازپرداخت اقساط وام فرزندآوری ، از ماه هفتم دریافت آن آغاز می‌شود. یعنی بازپرداخت وام فرزندآوری دارای یک دوره تنفس شش ماهه است.به این معنی که شما شیش ماه بعد از دریافت ان شروع به پرداخت اقساط میکنید.

 

 

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری


پس از ثبت نام وام فرزندآوری 1402 در سایت سامانه تسهیلات فرزندآوری ، سامانه یک کد رهگیری ده رقمی به متقاضی می دهد و متقاضی باید آن را نگه دارد و هر چند وقت یکبار در سایت سامانه تسهیلات فرزندآوری ، وضعیت درخواست خود را مشاهده نماید.(شماره رهگیری را ذخیره کنید تا بتوانید هروقت نیاز به ورود به سامانه برای چک کردن اخرین وضیت ثبت نام خود به راحتی وارد شوید)

 

فراموشی کد رهگیری سامانه پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری

اگر کد رهگیری را فراموش کرده اید ، کافی است در قسمت بازیابی کد رهگیری ، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید تا مجدداً کد رهگیری بازیابی شود.

پیگیری وام فرزندآوری

 

همچنین بعد از ثبت نام ، می توانید ازقسمت پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری را انجام دهید و یا ثبت نام قبلی خود را ویرایش نمایید. در بخش ویرایش اطلاعات فقط اطلاعات تماس، نشانی و شعبه پیشنهادی خود را می توانید تغییر دهید و امکان تغییر بانک فعلی خود را ندارید. جهت تغییر بانک، ابتدا باید ثبت نام فعلی خود را با مراجعه به بخش 'حذف ثبت نام'، حذف کرده و مجددا در بانک دیگری ثبت نام نمایید که این کار زمان دریافت وام را افزایش میدهد.

 بعد از مدتی ، شعبه بانک عامل اعطای وام فرزندآوری براي متقاضي تعيين شده باشد، موضوع از طریق پیامک به ایشان اعلام شده و متقاضی بايد با در دست داشتن مدارک مورد نياز، ظرف حداکثر 12 روزکاری، به شعبه مربوطه مراجعه کرده و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمايند. بديـهی است در صورت عدم مراجعه متقاضيان در زمـان تعيين شده، ثبت نـام آنها کان لم يکن تلقی و از سامانه حذف شده و می باید مجددا ثبت نام نمایند.

 

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری از بانک ها 


بعد از ثبت نام در سامانه قرض الحسنه وام فرزندآوری ، ممکن است به دلایل زیادی که در راس آنها حجم زیاد درخواست ها می باشد ، مدت زمان در نوبت بودن ، به طول بیانجامد. در این حالت ، باید مشکل خود را در سامانه ثبت نام وام فرزندآوری مطرح کنید. به سایت سامانه پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری و یا مراجعه کنید و به قسمت تماس با ما بروید. در این صفحه ، لیست شماره تماس ها و نشانی بانک ها وجود دارد. می توانید با سامانه ارتباطات مردمی نیز ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را مطرح نمایید. عمده مشکلات مطرح شده در رابطه با ثبت نام وام فرزندآوری ، مربوط به زمان اخذ تسهیلات وام فرزندآوری می باشد. عموماً روی گفته مسئولین درباره دوره 12 روزه اخذ وام فرزندآوری حساب باز کرده اند ، اما این مدت تا 2 ماه هم افزایش پیدا کرده است و متقاضیان وام فرزندآوری از این موضوع ناراحت هستند ولی هنوز چاره ای برای این این مشکل پیدا نشده است.

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک سپه 

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک ملت

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک مسکن

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک صادرات

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک رفاه کارگران 

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک اقتصاد نوین 

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک ایران زمین

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک ملی

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک شهر 

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک کشاورزی

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک پست بانک

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک حکمت ایرانیان

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری با کد رهگیری بانک آینده

 

شماره تماس بانک ها

 

 جهت دریافت مشاوره تلفنی حقوقی کلیک کنید

 

ایران مجموعه حقوقی سودا اندیشان ستاره امیدوار است تا مردم در راه اخذ وام فرزندآوری ، با کمترین مشکل مواجه شوند و هرچه سریع تر وام فرزندآوری را دریافت نمایند.

 

 

 

آگاهی  بدانید و آگاه باشید: پیگیری وام ودیعه مسکن

 

 

وام مسکن فرزندآوری


هر فرد می‌تواند نفری ۲۰۰ میلیون تومان وام مسکن دریافت کند و در نتیجه هر زوج می‌توانند ۴۰۰ میلیون تومان وام ساخت یا خرید مسکن دریافت نمایند که این مبلغ در شرایط نابه سامان اقتسادی بسیار ناچیز بوده. در طرح تسهیلات فرزندآوری دولت، به ازای تولد هر نوزاد زوجین می‌توانند ۱۲۰ میلیون تومان وام مسکن دریافت نمایند تا کمکی برای رشد نرخ فرزند اوری کشور باشد و کمکی هم برای محکم کردن زیر ساخت های خانواده ها و افزایش محبت در خانواده ها و کمکی برای خرید مسکن نیز میباشد.

همچنین خانواده‌هایی که از سال ۱۳۹۹ به بعد فرزند سوم خود را به دنیا بیاورند می‌توانند ۱۵۰ میلیون تومان وام ودیعه مسکن فرزند سوم دریافت کنند.

در یک طرح دیگر دولت به خانواده‌هایی که فرزند سوم به بعد به دنیا بیاورند وام جهت خرید ۲۰۰ متر زمین پرداخت می‌کند که مدت بازپرداخت آن ۲۰ ساله است که شرایط ان تقریبا مشابح شرایط وام فرزند اوری است.

جهت ثبت نام و دریافت وام ودیعه مسکن فرزند سوم باید به یکی از ۶ بانک عامل یعنی بانک‌های مسکن، تجارت، صادرات، کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک مراجعه کنیدو مراحل ثبت نام وام را تکمیل کنید 

 

مشاورین حقوقی  مجموعه سودا اندیشان ستاره در 24 ساعت شبانه روز اماده کمک به شما عزیزان میباشند.

ممنونم که تا پایان این محتوا مارو همراهی کردین امید وارم این محتوا کمکی به شما کرده باشد.

 

بخش پرسش ها را حتما بخوانید بسیاری از پرسش های متعد شما عزیزان در این بخش پاسخ داده شده است و حاصل تلاش و زحمت مشاوران عزیز ما است.

پرسش و پاسخ  پرسش های شما ؛ پاسخ های ما


پرسششرايط لازم جهت ضامن در زمان اخذ تسهيلات قرض الحسنه فرزندآوری کدام است؟

در خصوص اخذ ضامن جهت بهره مندي از تسهيلات مذکور ، حسب مصوبه شوراي پول و اعتبار براي تسهيلات کمتر از مبلغ 100 ميليون ريال يک ضامن معتبر و براي مبالغ بالاتر، دو ضامن معتبر کافيست که تشخيص ضامن معتبر بر عهده بانک عامل مي باشد

پرسشاگر متقاضی در زمان ثبت نام و پر کردن فرم مربوطه در پايان مراحل مربوطه موفق به دريافت کدرهگيري نشده است به چه صورت مي تواند اين کد را دريافت نمايد؟

متقاضي مي تواند با مراجعه به قسمت بازيابي و چاپ کدرهگيري و وارد کردن مشخصات مربوطه در قسمتهاي مشخص شده نسبت به بازيابي کد رهگيري اقدام نمايد یا نیز میتوانند با وکلای ما تماس حاصل فرماید تا در کمترین زمان ممکن مشاوران ما برای شما کد رهگیری را دریاقت کنند.

پرسش نرخ فرزندآوری محل تولد پدر و پسر چقدر باید باشد؟

هر دو محل باید کمتر از 2.5 باشد که در بیشتر شهر های کشور این نرخ چه بسا کمتر هم هست .

پرسشپیگیری ثبت نام وام فرزندآوری چقدر زمان می برد؟

با مراجعه به سایت وام فرزندآوری و بخش مشاهده وضعیت ، می توانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، در لحظه از نتیجه ثبت نام وام فرزندآوری مطلع شوید زمان مشخصی ندارد بسته به مراجعه  کنند و بانک انتخاب شده دارد.

پرسشسلام.. ببخشید وام فرزندآوری به خانواده ی ما تعلق گرفته به مبلغ80میلیون و پیامش هم هست که واریز کردند ، اما قابل برداشت نیست. الان من باید چکار کنم لطفاً کمک کنید!!!؟

وام فرزندآوری اصولاً بعد از پرداخت ، قابل برداشت هست و احتمالاً شما با انسداد حساب مواجه هستید. با بانک تماس حاصل فرمایید یا به بانک مراجعه نمایید.

پرسشسلام من واسه وام فرزندآوری ثبت نام کردم در بانک قرض الحسنه مهر ایران کد رهگیری رافراموش کردم.....

در قسمت بازیابی و چاپ مجدد کد رهگیری ، برید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنیدیا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا در لحظه کد را بازیابی کنید 

پرسشمن دو تا زن گرفتم وام فرزندآوری ،  به من تعلق میگیره؟ از همسر اول 3 بچه دارم و از همسر دوم  1 بچه....

بله .... وام فرزندآوری به شما هم تعلق میگیره..

پرسشسلام من ثبت نام وام فرزندآوری را انجام دادم ولی تا حالا خبری نشده. از سه ماه گذشت.

متاسفانه حجم درخواست‌ها برای وام زیاده و بعضی بانک ها در بعضی استان‌ها نتوانستند جوابگو باشند پس به طور مکرر وضعیت ثبت نام خودتان را چک کنید.

پرسشسلام،من سه ماه و 12 روزه که ثبت نام کردم ، ولی هنوز خبری نشده ، چندبارهم رفتم بانک گفتن برو تا که پیامک واست بیاد،اگه سرکاریه که بیخیال بشیم؟

سلام دوست عزیز.. سر کاری نیست اما وام در برخی استان ها و برخی شعبات بانک با مشکل مواجه هست و حجم درخواست ها بسیار بالا است لطفا شکیبا باشید.

پرسشسلام من 31 برج دو ثبت نام کردم ولی متاسفانه تعیین شعبه نشدم. با بانک رفاه مرکزی شعبه لرستان هم تماس گرفتم متاسفانه با برخورد خیلی بدی گوشی رو قطع کردن.

سلام. میتونید از قسمت تماس با ما در سامانه ثبت نام وام فرزندآوری ، شماره بانک مورد نظر را پیدا کنید و رفتار ناشایست متصدی رو گزارش بدید.و به بانک دیگری مراجعه فرمایید یا با همان بانک مراحل را پیش بروید 

پرسشسلام من قبلا وام فرزندآوری ثبت نام کردم و حذف شدم. طبق گفته بانک حذف شدم ولی وقتی وارد سامانه میشم برای ثبت نام ، میگویند قبلا ثبت نام کردید.

اگر شما اقدام به حذف نکرده باشید ، همچنان اطلاعات ثبت نامی شما موجود هست.

پرسشسلام من الان 2 ماه بیشتر ثبت نام کردم ولی خبری نیست. دو تا از آشناهامون بانک سپه بودن گرفتن خوردن ما هنوز منتظر پیامک دیگه 20 تومن چیزی نیست تو این دوره. نه میشه خانه خرید نه ماشین برای زخمهای کوچک به داد میرسه. تو رو خدا پیگیر باشید ما هم الان احتیاج داریم.

سلام. برخی در هفته های اول وام فرزندآوری را گرفته اند و برخی تا سه ماه طول کشیده. واقعا الگوریتم مشخصی برای اختصاص وام ندارند بسته به بانک و حجم درخواست هایی که به بانک انتخاب شده دارد.

عین اله محمدپور گفت:
پیامک‌نیامده،موضوع چیه؟؟؟؟
  sodalaw گفت:
  سلام.. خودتان وارد سایت شوید و پیگیری نمایید.
احمدفخری گفت:
سلام من حدوا یک ماهه که وام فرزندآوری ثبت نام کرده ام هنوز خبری نشده.لطفا بفرماید
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  با سلام.... صبور باشید و با کد رهگیری در سامانه پیگیر شوید.. البته به خاطر افزایش تقاضاها ، کمی روند وام کند شده است.
حسن جاهد گفت:
با سلام ثبت نام با شماره ای خط موبایلی که به نام خود شخص نیست اشکالی بوجود می آورد الان ۲ماهه کد رهگیری دریافت کرده ام ولی پیامکی در مورد اینکه به بانک مراجعه کرده و طی مراحل کنم دریافت نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید
  مدیریت گفت:
  سلام خیر بهتر است شماره همراه پدر باشد
مهدی گفت:
آقا مسخرست همش سر کاریه
من ۲ ماهه ثبت نام کردم کد رهگیریم دارم اما هنوز معرفی به بانک نشدم. احمقانست رو حرفای این دروغگوها حساب باز کنیم.
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام... از هموطنان عده ای گرفتن... یه کم زمان میبره
محیا گفت:
من ثبت نام کردم شعبه بانک هم مشخص شد رفتم بانک میگه ما بخشنامه برای پرداخت همچین وامی نداریم مگه میشه؟؟؟
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  در قسمت تماس با ما ، سامانه ثبت نام ، با شماره بانک مورد نظر تماس بگیرید و اعلام کنید. بعضی از بانک ها متاسفانه اذیت می کنن
   سلمان برازنده گفت:
   برام پیامک تایید وام فرزند اوری نمیاد الان دوماه هست الان نمی‌دونم چکار کنم از دست کارمندان بانک رفاه کارگران شعبه کهنوج استان کرمان لطفاً پیگیری کنید تشکر وام بنام محسن آذرمهر هست 09140652044
    سودا اندیشان ستاره گفت:
    سلام هموطن عزیز...
    نه تنها بانک رفاه ، بلکه اکثر بانک ها در اکثر استان ها در پرداخت وام مردم را در ابهام نگه داشته اند..
   شرفی گفت:
   چرا وام‌های ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی رو پرداخت نمیکنن بنده مشکلات زیادی دارم حدود ۷ساله بازنشسته شد تا الان هم وام نگرفتم
    سودا اندیشان ستاره گفت:
    سلام.... متاسفانه طبق وعده ها پیش نرفتن و اخیراً هم جلوی وام ها رو گرفتن
اسماعیل گفت:
سلام من برج یک ثبت نام کردم هنوز هیچ خبری نیست فکر کنم الکی باشه ما کلا سر کاریم تو این مملکت
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام دوست عزیز..
  قدم نو رسیده مبارک باشه..
  سر کاری نیست اما من تا دو ماه هم مخاطب داشتم که دریافت وام فرزندآوری زمان برده.
  انشاءالله سریع تر مشکل حل بشه
سینا گفت:
فقط همین پیامک لعنتی مونده که هنوز نیامده خدایا خودت صبر بده
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  امیدوارم به زودی وام فرزندآوری را دریافت کنید... صبور باشید.
منوچهر گفت:
سلام ۳ماه ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ خبری نیست
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام .. این مدت کمی عجیبه... اصولا تا دو ماه طول می کشه... از بخش مشاهده وضعیت ، پیگیری کنید.
سهیل گفت:
با سلام و وقت بخیر
اگر در بخش ویرایش شماره تلفن را عوض کنم چون شماره خودمو ندادم
دوباره میرم اخر برای نوبت دهی؟
  مدیریت گفت:
  با کدپیگیری پیگیری کنید
محمد گفت:
با سلام من شمارمم به اسمم نیست ایا حتما برای تبت نام شماره باید به اسم باشه یا نه البته تایید ثبت احوال گرفته فقط مونده تعیین شعبه
  مدیریت گفت:
  با سلام
  فقط با شماره همراه ولی
   محمد گفت:
   متاسفانه شماره تماس ویرایش نمی شود
    سودا اندیشان ستاره گفت:
    با سلام... در ویرایش وام فرزندآوری ، فقط بانک قابل ویرایش نیست.. شماره تلفن قابل ویرایش هست.
     محمو گفت:
     خسته نباشید میشه عکس ویرایش تماس بزارید چون تو گزینه ها نیست فقط ویرایش کد پستی اینا و ادرس است
     با تشکر
      زینب گفت:
      سلام منم نتونستم شماره تماس تغیر بدم...شما توانستید آیا تغییر بدین..لطفا راهنمایی کنید
مصطفی بازیار گفت:
با سلام من الان دقیق پنجاه روزه ثبت نام کردم خبری از پیامک نبوده. پیگیر شدم از طریق سایت میگه ثبت احوال تایید شده ولی بانک اعطای وام هنوز پیامک نداده چکار باید کرد؟؟؟
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  متاسفانه به دلیل حجم زیاد درخواست ها ، سییستم پاسخگویی بانک ها ضعیفه. کاری نمیشه کرد و باید منتظر پیامک بانک موند.
   یزدان گفت:
   سلام اخرای برج ۱۱ سال ۱۴۰۱ ثبت نام کردم هنوز تعیین شعبه نشدم زمان ثبت نام نفر ۲۵ بودم بعد۳ ماه الان نفر هشتم هستم و اینکه هنوز رتبه اعتباری من نامشخص نوشته شده !!!
مریم حسینی گفت:
سلام من ثبت نام کردم پیامک اومد که به بانک مراجعه کنید رفتم ولی بانک میگه هزار نفر از صبح اومدن باید منتظر بمانید تا یک پیام دیگه براتون ارسال شه ولی نه شماره ای گرفتن نه جواب درست به ما دادن
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام.. متاسفانه هموطنان ما چیزهای عجیبی از برخوردهای بانک و متصدیان می گویند. بانک کلاً یک بار پیامک می فرستد و آن هم مبنی بر رسیدن نوبت شخص هست. می توانید با بازرسی بانک مربوط تماس بگیرید و گزارش کنید
بابک گفت:
سلام هشت ماه ثبت نام کردم هیچ خبری نشد هیچ پیامی از بانک نیومده به بانک مراجعه میکنم میگن باید پیام بیاد در کل همش سرکاری
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام... متاسفانه در برخی استانها و شعبات بانک ها در دو هفته پرداخت می کنند و برخی شهرستان ها هشت ماه طول میکشه...
زینب گفت:
سلام شما چطور شماره تماس را تغیر دادیین
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام..
  اطلاعات خودتان را از واتساپ بفرستید..
جبار خسروی گفت:
همش درد سر برا پدر مادر دولت راست میگه میخواد کمک کنه یه حقوق برا فرزندان در نظر بگیره نه درد سر وام بزاره سر پدر مادر این چه کمکی لعنت برتون که بانکها اینهمه اذیت میکنن وامتون بزنه تو سرتون شما میگین بانهکا نمیدن یا دوضامن معتبر میخوان چرا برا بچه حقوق نمیبرید تا سن بلوغ اگر قصد کمک دارین به خانواده ها من که حذفش کردم
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام...
  این طرحی که شما می فرمایید ، در خیلی از کشورها اجرا میشه ، اما در ایران متاسفانه اراده ای برای این کار وجود نداره.
مخمد گفت:
سلام بانک صادرات چراانقدرطولش میده دیگه ۲۰میلیون برابانک چیه الان حدود۳ماه شعبه فردیس طولش داده هنوزپیامک نیومده
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام.. متاسفانه ظاهراً جلوی اعتبارات رو بستن و خیلی از بانک ها وام رو بعد از سه چهر ماه میدن
متین گفت:
سلام
بانک کشاورزی از وام گیرنده مدرک شغلی معتبر و اعتبارحساب بالا میخواد...
آخه آدم حسابی این شرایطو داشتم برا ۲۰ تومن التماس دولت میکردم...خدا جوابشونو سر بچهاشون بده انشاءلله که با راءی فقرا صاحب منسب میشن ولی خدماتشون برای وضع خوبهاست...
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام... در دستورالعمل بانک مرکزی تاکید بر آسان گیری شده اما متاسفانه در بانک های مختلف و استان های مختلف رویه متفاوت می بینیم.
محمدی گفت:
سلام بنده ٤ خرداد ثبت نام کردم الان ١٨ شهریور هست منتظر پیامک از بانک هستیم ولی خبری نیست
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام...
  متاسفانه بانک ها در برخی استان ها خیلی عملکرد بدی دارند و بهانه کم بودن اعتبارات رو میگیرند.
محمد عبدالهی نیا گفت:
من برج 2 ثبت نام کردم هنوز پیام نیومده الان 26 مهر ماست 5 ماه شده ینی چی واقعا یه وام 20 میلیونی ک دو روزه تموم میشه باید اینقد زمان ببره ینی فقط وعده های پوچ میدن
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام
  متاسفانه اعتبارات بانک ها کم شده و اخیراً هم به خاطر اغتشاشات ، پرداختی بانک ها به مردم ، معلق شده است.
علی بهاری گفت:
سلام
من 4 ماه است که معرفی به بانک شدم و پرونده ام تکمیل شده ولی واریز وجه نشده، بانک ملی شعبه کونانی کوهدشت با کد 6440
  مدیریت گفت:
  شما که پروندتون تکمیل شده به بانکی که معرفی شدید رجوع کنید و پیگیری کنید
شیرین آگاه گفت:
سلام خسته نباشید
من الان حدود سه ماه هستش که ثبت نام کردم ولی بانک هنوز پیغام نداده میشه راهنمایی کنید...
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام. متاسفانه اعتبارات بانک ها کاهش یافته و به همین دلیل نوبت ها دیر میرسه.
مجتبی گفت:
سلام من دوتا زن دارم که دومی صیغه ۹۰ساله هست و فرزند سومم از ایشونه آیا وام به بنده تعلق میگیرد
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام..
  ایشان فرزند قانونی شما هستند و وام فرزندآوری به شما تعلق می گیرد.
مصطفی گفت:
سلام.بازپرداخت‌اقساط‌وام‌بادوره‌تنفس‌شش‌ماه‌هست‌چرا‌بانک‌عامل‌من‌که‌درخواست‌وام‌کردم‌میگه‌تنفس‌درکارنیست‌وازسربرج‌بایداقساط‌بریزی.ممنون‌
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام
  گفته شما درست است و باید دوره تنفس در نظر گرفته بشه .... با واحد بازرسی بانک مربوط تماس بگیرید. کدام بانک و در کدام استان هستید؟
مرتضی ذوالفقاری گفت:
سلام من برج ۳ثبت نام کردم برا وام فرزند اوری فرزند ۲ بوده تا حالا ده بار هم بیشتر رفتم تو بانک هر سری میرم هی داره پاسم میده تا برج بعدی الانداره میره تو ۷ ماه فعلا هم خبری نیست اگه میشه ی راهنمایی بکنید بانک م بانک رفاه کارگران بوده..ممنون میشم
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام... متاسفانه روند پرداخت وام فرزندآوری کند شده.
ولی اله رحیمی گفت:
باسلام من ۶ ماه هست ثبت نام کردم هنوز وام ندادن میگن جلوی وام ها بسته هست چرا اذیت میکنند من به این وام نیاز دارم چرا دولت بر خلاف وعدهاش عمل میکنه
  سودا اندیشان ستاره گفت:
  سلام... متاسفانه از اول اجرای طرح وام فرزندآوری ، خیلی موفق در اجرا نبودند و جدیداً هم جلوی اکثر وام ها بسته شده است.
یاسین گفت:
سلام من بعد از سه ماه پیام برام امد رفتم بانک گفتن آخر ساله باید سال جدید دوباره ثبت نام کنم تکلیف ما چیه دوباره از نو شروع کنیم ؟
A گفت:
سلام وقت بخیر،من برج 5وام فرزند آوری ثبت نام کردم،موقع استعلام بالای صفحه مشخصات این متن هست:
: Object reference not set to an instance of an object. نمره ریسک : نامشخص
،
این جمله یعنی چی؟
  A گفت:
  سلام،جواب من رو ندادید
   شودا اندیشان ستاره گفت:
   سلام... سایت مشکل داره، مجدداً وارد شوید.
  یزدان گفت:
  رتبه اعتباری و ریسک منم نامشخص هست بعد این همه مدت

فرهاد گفت:
برترین مشاوره های حقوقی را از https://vakilolvokala.ir/ و سودا اندیشان ستاره بخواهید
حبیب فضلی نیا گفت:
چرا بانک پست بانک وام فرزند آوری پرداخت نمیکنه من از برج هفت سال گذشته ثبت نام کردم ولی هیچ پیامی برای من نیامد

مطالب اخیر

موضوعات

مشاوره سریع تلفنی

چت مشاوره

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید