مشاوره تلفنی حقوقی

مشاوره تلفنی حقوقی 

مشاوره تلفنی حقوقی  | شیوه های  مختلف مشاوره تخصصی و حرفه‌ای حقوقی

بسیاری از افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند مایل هستند پیش از طرح شکایت یا دادخواست  با مشاور حقوقی متخصص گفتگو کرده و از زوایای حقوقی و قانونی موضوع مطلع خواهند شد. در واقع در بسیاری از موار مشاوره حقوقی پیش از هر گونه اقدام حقوقی به فرد کمک می‌کند تا آثار عمل خود را تحلیل و برسی کند. همچنین در بسیاری از موارد افراد اطمینان دارند که اقدام حقوقی را انجام دهند اما به هر دلیل قصد دریافت خدمات وکالتی را ندارند و ترجیح می دهند پس از مذاکره با مشاور مورد انتخاب راهنمایی خود اقدامات را انجام دهند. بعضی مورد هایی  نیز وجود دارد که فرد قبل از دادن  پرونده خود برای وکالت  قصد دارد با دریافت مشاوره حقوقی و مشورت با مشاور حقوقی  از درستی تصمیم خود اطمینان حاصل کنند.سودا اندیشان با توجه به نیازهای شما امکاناتی  را فراهم کرده است که می‌توانید مشاوره حقوقی خود را در سودا اندیشان  به بهترین روش  ممکن انجام شود. در صورتی که تمایل به پرسش و پاسخ حقوقی به صورت متنی یا مشاوره تخصصی به صورت تلفنی یا مشاوره حضوری هستید یکی از سه گزینه‌ی زیر را انتخاب کنید

برای حل تمامی مشکلات حقوقی خود در هر زمینه ای میتوانید با مشاورین و کارشناسان سودا اندیشان در ارتباط باشید

 

      شیوه مشاوره تلفنی حقوقی 

 مشاوره متنی

 مشاوره حقوقی تلفنی

 مشاوره حضوری

روش های تخصصی سودا اندیشان در ارائه مشاوره تلفنی  حقوقی انلاین

هیچ حد و مرزی  برای ارائه موضوعات مشاوره حقوقی وجود نخواهد داشت  و در مورد مسئل  های مختلف چه زمینه حقوقی داشته باشند و چه نداشته باشند  امکان ارائه مشاوره وجود خواهد داشت. با توجه که در مجموعه سودا اندیشان   افراد زیادی با سر رشته های مختلف حقوقی وجود دارند  دریافت مشاوره برای داوطلبان  در انواع مضوعات  دعاوی حقوقی و کیفری امکان پذیر میباشد. 

برخی از مشاوره‌های حقوقی در شرکت حقوقی سودا اندیشان بیشتر استفاده شده‌اند و مورد توجه موکلین قرار دارد. مشاوره‌های حقوقی پر استفاده در این زمینه به شرح زیر است: 

 • مشاوره حقوقی تلفنی ملکی
 • مشاوره حقوقی تلفنی مالیات
 • مشاوره حقوقی تلفنی خانواده
 • مشاوره حقوقی تلفنی ثبت احوال
 • مشاوره حقوقی تلفنی شرکت‌ها
 • مشاوره حقوقی  تلفنی جرایم اینترنتی
 • مشاوره حقوقی تلفنی بیمه
 • مشاوره حقوقی تلفنی کیفری
 • مشاوره حقوقی تلفنی اداره کار
 • مشاوره حقوقی تلفنی قراردادها
 • مشاوره حقوقی  تلفنی وصول مطالبات
 • مشاوره حقوقی تلفنی انحصار وراثت
 • مشاوره حقوقی تلفنی ثبت اسناد
 • مشاوره حقوقی تلفنی بین الملل
 • مشاوره تلفنی ازمون وکالت
 • مشاوره تلفنی حقوقی
 • همه این مضوعات در صفحه اصلی سودا اندیشان ستاره برای عزیزان دسته بندی شده است.

 

زمینه های مشاوره ای  که به آن اشاره کرده ایم  تنها بخشی از زمینه‌های ارائه مشاوره حقوقی توسط سودا اندیشان  محسوب می‌شود. تمامی این موضوعات به صورت تخصصی توسط وکلا و کارشناسان ما ارائه میشود  و می‌توانید در هر کدام از این زمینه ها  به اطلاعات مناسب حقوقی رسیده و مشکلات خود را به روش  مناسب و البته قانونی برطرف کنید.

در ادامه به بررسی هر کدام از مشاوره حقوقی تخصصی سودا اندیشان صحبت میکنیم.

چرا باید مشاوره تلفنی  حقوقی بگیریم؟

یکی از سوالاتی که در این زمینه مطرح خواهد شد  آن است که چرا باید از مشاوره حقوقی استفاده کنیم؟ دلایل بهره مندی از مشاوره حقوقی چیست؟ در پاسخ به این سوال ها  باید توجه  داشت که استفاده از مشاوره حقوقی باعث افزایش سطح معلومات حقوقی می‌شود و از این حیث اگر با مشکل حقوقی مواجه شوید می‌توانید آن را شخصا حل و فصل کنید. 

معمولا زمانی موکلین از مشاوره حقوقی استفاده می‌کنند که در ارتباط با موضوعی دچار مشکل میشوند و قصد داشته باشند آن را از طریق قانونی حل و فصل کنند. در این صورت داوطلبان با دریافت مشاوره حقوقی این امکان را دارند که مسئله های  به وجود آمده را با شرایط مناسب حل کنند. 

افراد زیادی توانستند که مشکلات خود را به صورت قانونی و از طریق مشاوره حقوقی حل و فصل کنند و در این صورت دیگر نیازی به داشتن وکیل ندارنئد چرا که مشاوران حقوقی سودا اندیشان از وکیل سریع تر و بهتر عمل میکنند. البته استفاده از مشاوره حقوقی و وکیل هرکدام دارای مزایا متفاوتی خواهند بود و این موضوع بسته به نظر موکل داد که از مشاوره حقوقی استفاده نماید یا اقدام به انعقاد قرارداد وکالت با وکیل دادگستری بنماید. 

استفاده از مشاوره حقوقی را نباید صرفا به دورانی محدود کرد که موکلین در خصوص مسئله مطرح شده دچار مشکل شده میشوند. در واقع بهره‌مندی از مشاوره حقوقی را باید به طور کلی از دیدگاه بالا بردن سطح معلومات و دانش حقوقی نگاه کرد.

در هر صورت مشاوره حقوقی به عنوان روشی موثر در برطرف کردن مشکلات و مسئله های  حقوقی به شمار می‌رود و به دلیل آن که این خدمات معمولا از جانب وکلا دادگستری انجام می‌شود. داوطلبان باید از بابت کیفیت اطلاعات ارائه شده اطمینان کافی کسب کنند. 

ویژگی های یک مشاور حقوقی خوب چیست؟

مشاور حقوقی خوب کسی است که در زمینه های تخصوصی  خود به ارائه مشاوره حقوقی بپردازد و تجربه کافی در زمینه  هایی که مشاوره می دهد را داشته باشد. مشاور حقوقی خوب باید در مدت زمان کم ارائه مشاوره حقوقی نیازهای کاربر را برطرف سازد  که در این سامانه نظارت قابل  توجهی به تمام مشاوران حقوقی و وکلا انجام میپذیرد تا کاربر به حداکثر رضایت خود از خدمات این سامانه داشته باشد .

مزایا و معایب مشاوره تلفنی  حقوقی

در بخش  های قبل به این موضوع پرداخته شده است  که برای اقامه دعاوی مشاوره حقوقی بهتر است یا وکیل دادگستری. در واقع مشاوره و وکیل می‌تواند از جهت های مختلفی  برای موکلین مزایا و معایبی نیز داشته باشند. در این بخش به بررسی مزیت‌های دریافت مشاوره حقوقی و همچنین معایب آن نیز پرداخت میشود. 

اول اینکه  که هزینه مشاوره حقوقی به نسبت حق الوکاله وکیل مناسب تر است  معمولا افراد برای برطرف کردن  مشکل حقوقی خود از مشاوره‌های حقوقی استفاده می‌کنند. مزیت دیگر مشاوره حقوقی این است که افراد با وکیل انتخابی خود می‌توانند به گفتگو حقوقی پرداخت. در واقع موکل با انتخاب خود اقدام به انتخاب وکیل برای صحبت های خئد با  مشاوره نموده و می‌تواند از تجارب و دانش حقوقی آن‌ها استفاده نماید. 

مشاوره حقوقی به صورت  غیر حضوری ارائه می‌شود که افراد  به انتخاب خود مشاوره  غیر حضوری را انتخاب می‌کنند. موکلین برای دریافت مشاوره حقوقی می‌توانند به صورت غیر حضوری با وکیل به گفتگو پردازند  و  در این صورت دیگر لزومی برای آن که به دفتر کار وکیل مراجعه کنند  نیست.

مشاوره غیر حضوری به صورت آنلاین و تلفنی ارائه خواهد شد  و موکلین هرگونه سوال حقوقی که داشته باشند می‌تواند از این طریق با وکیل انتخابی  خود در میان گذاشته و پاسخ آن را دریافت کنند. 

با دریافت مشاوره حقوقی این امکان برای موکل وجود دارد که شخصا برای طرح شکایت اقدام کنند و به همین دلیل حتی لزومی برای آن که طرفین وکیل داشته باشند  وجود نخواهد داشت. از هر جهت مشاوره حقوقی دارای مزایایی برای موکلین است اما در مقایسه این نوع خدمات با وکیل می‌توان معایبی را برای مشاوره حقوقی اشاره کرد. 

معایب مشاوره حقوقی این است که وکیل دادگستری برای پذیرش وکالت در دعاوی وجود ندارد و فرد شاکی باید خود تمامی مراحل ثبت شکایت و حضور در مراجع قضایی را انجام دهد. در واقع وکیلی که به موکل خود مشاوره حقوقی می‌دهد، وظیفه‌ای در قبال وکالت در پرونده را نخواهد داشت و صرفا اطلاعات مورد نیاز را جهت حل مشکل حقوقی موکل ارائه می‌دهد. 

به همین دلیل  نبود وکیل در مورد طرح دعوا و همچنین عدم دفاع از حق موکل در دادگاه می‌توان به عنوان معایب مشاوره حقوقی در نظر گرفت شود. مشخص  است که هزینه مشاوره حقوقی در مقایسه با هزینه وکیل بسیار کمتر از تصور است اما موکلین نباید انتظار وکالت در پرونده مطرح شده در زمان دریافت مشاوره حقوقی از وکیل داشته باشند.

ارائه روش های  مختلف مشاوره تلفنی  حقوقی

مشاوره حقوقی در بنیاد سودا اندیشان  به روش های  مختلفی چون آنلاین  تلفنی و انجام می‌پذیرد . هریک از شیوه های  مشاوره حقوقی  شرایط خاص خود را خواهند داشت  و برای دریافت آن  افرد بسته به نظر خود می‌تواند مشاوره غیر حضوری را انجام دهند. 

به  منظور  مشاوره حقوقی تلفنی  موکل با وکیل خود به صورت تلفنی به گفتگو حقوقی می‌پردازند و هرگونه سوال یا مشکلی که با آن مواجه شده باشد  را می‌تواند با وکیل در میان گزاشته. در واقع افراد  به جای آن که به دفتر وکیل مراجعه کنند و به شکل حضوری از او مشاوره بگیرند  می‌تواند در قالب مشاوره حقوقی تلفنی  مشکلات خود در زمینه‌های مختلف حقوقی را حل و فصل نمایند. 

علاوه بر مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی به صورت آنلاین نیز در مجموعه سودا اندیشان انجام میپذیرد. روش های  ارائه مشاوره حقوقی آنلاین به این صورت میباشد که در سایت مجموعه موکل با وکیل یا کارشناس حقوقی متخصص در زمینه  دعاوی قضایی به گفتگو پرداخته میشود . 

 

در گفتگو های حقوقی که به صورت آنلاین انجام می‌شود  افراد مسئله های  مرتبط را به اطلاع وکیل می‌رسانند  و در صورت نیاز  مدارک لازم نیز از طرف موکل ارائه خواهذ شد. میزان رضایت افراد از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی سودا اندیشان در سطح قابل قبولی قرار دارد و از این نظر  می‌توانیم  تمامی سوالات  و مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایید. 

 

 

مشاوره حقوقی مرکز کار

مشاوره حقوقی مرکز کار در ارتباط با رابطه ی  بین کارگر و کارفرما میباشد. کارگر یا کارفرما چنانچه در روابط خود دچار مشکل شوند  می‌توانند با دریافت مشاوره حقوقی یا متنی اقدام به رفع مشکلات خود کنند.

فکر  کنید که کارگر به دلیل بدعهدی‌های کارفرما قصد شکایت از وی را در سر دارد  به همین دلیل  باید به اداره کار مراجعه نماید. در این صورت کارگر اگر با روش ثبت شکایت آشنا نباشد نیز  می‌تواند با دریافت مشاوره حقوقی با چگونگی حل  کردن این مراحل آشنایی یابد. 

مشاوره حقوقی ملکی

یکی دیگر از  دعاوی مهم و پرتکرار در مراجعات قضایی  امور ملکی میباشد. دعاوی ملکی می‌تواند زمینه و کیفری داشته باشند که به دلیل اهمیت بسیار  این دعاوی  ارائه مشاوره حقوقی توسط متخصصین امور ملکی انجام میپذیرد. در صورتی که ملکی را خریداری کرده اید اما در این زمینه دچار مشکلاتی شده‌اید می‌توانید از مشاوره حقوقی ملکی سودا اندیشان  استفاده نمایید. 

دعاوی ملکی نیازمند دریافت مشاوره حقوقی میباشد  و در این صورت با وکلا تخصصی  در زمینه ملکی به گفتگو حقوقی بپردازید و مشکلات خود را برای رفع آن‌ها با وکیل در میان بگذارید. 

 

مشاوره حقوقی مالیات

مالیات یکی دیگر از مظوعاتی است است که امروزه افراد  حقوقی مانند  شرکت‌ها درگیر آن میباشند  که به صورت تخصصی در این زمینه مشاوره تلفنی حقوقی ارائه خواهد شد. مسسئله های  مرتبط با روش تنظیم و ارسال اظهارنامه و پرداخت معوقات مالیاتی از جمله موضوعاتی میباشد که در زمان دریافت مشاوره حقوقی مالیات  ارائه میشود. 

در صورتی که اقدام به پرداخت مالیات طی زمانبندی تعیین شده نکنید و حتی با اعلام اخطاریه‌های وصله از سوی سازمان امور مالیاتی نیز باز هم اقدام خاصی را در این زمینه انجام نشود امکان پیگیری قضایی به جرم فرار مالیاتی وجود خواهد داشت. 

 

مشاوره حقوقی خانواده

تقریبا تمامی افراد مراجعه کنند با  دریافت مشاوره حقوقی خانواده  افراد متاهل هستند که در مورد موضوعات مختلف قصد دریافت مشاوره تلفنی حقوقی  را میخواهند. مشاوره حقوقی سودا اندیشان در امور خانواده در زمینه‌هایی چون طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و مواردی از این قبیل ارائه خواهد شد. 

افرادی که  قصد طلاق دارند  از همسر خود  و یا این که تمایل دارند مهریه خود را به اجرا بگذارند  و همچنین در صورت تمایل برای مطالبه نفقه، راه حل مناسب در این زمینه استفاده از مشاوره حقوقی خانواده به صورت کاملا تخصصی از سودا اندیشان میباشد. 

مشاوره تلفنی حقوقی خانواده این مزیت را برای داوطلبان دارد که بدون نیاز به وکیل  می‌توانند تمامی مراحل طرح دعوا را در دادگاه خانواده مورد  انجام مپذیرد. تغییرات جدیدی که در قوانین مرتبط با امور خانواده انجام شده است  نیازمند دریافت مشاوره تلفنی حقوقی میباشد.

یکی از تغییرات در حوزه مهریه انجام  شده است و به اجرا گذاشتن مهریه طبق قانون جدید  از روش اداره ثبت انجام خواهد شد  در واقع داوطلبان  مطالبه مهریه دیگر نمی‌توانند درخواست مهریه به دادگاه بدهند و باید ثبت درخواست خود را مستقیما در دوایر اجراییه ثبت مطرح کنند. 

وکلا دادگستری متخصص در دعاوی خانواده  به بهترین روش های  ممکن در این زمینه به داوطلبان مشاورهخواهند داد  و از این نظر  اطلاعات حقوقی شما در امور خانواده افزایش پیدا خواهد کرد  و می‌توانید مشکل خود را حل و فصل نمایند. 

مشاوره تلفنی حقوقی در تهران یا سایر شهرها؟

از طرفی که  این سامانه خدمات مشاوره تلفنی ارائه می شود  و نیاز به مراجعه  حضور افراد برای مشاوره نمی باشد  تفاوتی از این بابت وجود نخواهند داشت  که افراد در کدام شهر ساکن میباشند و  هر فردی از هر نقطه ای در کشور یا خارج از کشور توانایی این را دارد که  با بهترین مشاوران این سامانه مشاوره حقوقی تخصصی داشته شد.

ممنون که تا اینجای محتوا ما را همراهی کردید.

 

مشاورین سامانه سودا اندیشان ستاره به طور 24 ساعته اماده مشاوره به شما عزیزان میباشد.

 

مطالب اخیر

موضوعات

مشاوره سریع تلفنی

چت مشاوره

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید