پیگیری ثبت نام لاتاری

فراموشی کد رهگیری لاتاری

 

 

تعریف کد کانفرمیشن نامبر ( confirmation )


 

کد کانفرمیشن نامبر ( confirmation ) یا کد پیگیری ثبت نام لاتاری ، کد 16 رقمی است که افراد متقاضی گرین کارت امریکا در زمان ثبت نام لاتاری در سایت مربوطه با وارد کردن اطلاعات درخواست شده مطابق فرم و بعد از تکمیل اطلاعات و تایید ان توسط کارشناسان اداره مهاجرت امریکا دریافت می کنند. پس از ثبت نام ، وب سایت رسمی ثبت نام لاتاری یک کد 16 رقمی تحت عنوان کانفرمیشن نامبر( confirmation number ) یا کد پیگیری ثبت نام لاتاری ارائه می دهد. این کد برای بررسی نتیجه ی لاتاری می باشد. فرد متقاضی با داشتن این کد پیگیری ثبت نام لاتاری می تواند نتیجه ی قرعه کشی گرین کارت آمریکا یا لاتاری را در صفحه ی اعلام نتایج لاتاری مشاهده نماید. در زمان اعلام نتایج لاتاری، برای مشاهدهی نتیجه ی لاتاری که ثبت نام کرده اید، نیاز است اطلاعات پاسپورت خودرا با کد 16 رقمی کانفرمیشن نامبر را همراه داشته باشید.اما ممکن است که فرد متقاضی این کد را به هر دلیلی گم کرده باشد.ولی جای نگرانی نیست چون بازیابی این کد 16 رقمی تحت عنوان کانفرمیشن نامبر لاتاری امکان پذیر است. ما در این مقاله قصد داریم تا پیگیری ثبت نام لاتاری و بازیابی کد کانفرمیشن نامبر را به شما آموزش دهیم.

 

 

 

وکلابرای پیگیری ثبت نام لاتاری و بازیابی کد کانفرمیشن ، با مشاورین و متخصصین سودا اندیشان ستاره در ارتباط باشید.

 

 

نحوه و زمان استفاده از کد کانفرمیشن


 

زمان ثبت نام لاتاری در یک زمان مشخص شده در یک سال از طرف اداره مهاجرت آمریکا مشخص می شود. بعد از ثبت نام در این زمان بعد از گذشت دوره ی ثبت نام اداره مهاجرت آمریکا در ماه may یا اردیبهشت ماه اقدام به اعلام نتایج می کند. متقاضیان یا ثبت نام کنندگان با ورود به صفحه ی اصلی اعلام نتایج می توانند با وارد کردن اطلاعات خود و کد کانفرمیشن نامبر نتیجه لاتاری را بررسی کنند. اما متاسفانه افرادی هستند که به هر دلیلی کد رهگیری لاتاری یا کانفرمیشن یا کد پیگیری ثبت نام لاتاری  خودرا گم کرده یا از دست داده اند. اصلاً جای نگرانی نیست چرا که این کد 16 رقمی قابل بازیابی می باشد و شما بعد از مطالعه ی این مقاله به راحتی میتوانید خودتان به تنهایی برای بازیابی کد کانفرمیشن نامبر خود اقدام نمایید. هم می توانید با کمک مشاورین متخصص  سودا اندیشان ستاره برای بازیابی خود راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

 

 

نکته بدانبد و آگاه باشید: روش ثبت نام لاتاری 2024

 

 

 

اینکه افرادی که کد کانفرمیشن یا شماره پیگیری ثبت نام لاتاری  خود را گم می کنند ، برای بازیابی آن لازم نیست تا از طریق همان موسسه یا کافی نت مربوطه برای ثبت نام اقدام کنند ، زیرا مجموعه ی سودا اندیشان ستاره در هر صورت می تواند کد کانفرمیشن نامبر را با دریافت اطلاعات از فرد متقاضی ثبت نام ، بازیابی نموده و با پیگیری ثبت نام لاتاری در اختیار فرد قرار دهد.

 

 

راه حل بازیابی کد رهگیری یاکانفر میشن نامبر


 

افراد متقاضی گرین کارت آمریکا برای ثبت نام لاتاری یا قرعه کشی باید از طریق سایت لاتاری اقدام به ثبت نام نمایند. در زمان ثبت نام افراد باید اطلاعات خود را مطابق فرم ارائه شده توسط سایت پر کرده و در صحت اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشند. در زمان ثبت نام پاسپورت از مدارک الزامی برای ثبت نام نیست ولی همراه داشتن آن در زمان ثبت نام به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات خود را به صورت لاتین درج شده در پاسپورت وارد فرم ثبت نام نمایید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. چرا که اگر در زمان ثبت نام اطلاعات شما ثبت شود و شما کد کانفرمیشن نامبر یا کد پیگیری ثبت نام لاتاری  خود را فراموش کنید و برای بازیابی اقدام نمایید و اطلاعاتتان را برای بارزیابی وارد کنید و اطلاعات زمان ثبت نام با اطلاعات وارد شده برای بازیابی مغایر باشد شما بدون اطلاع ، از لاتاری حذف خواهید شد.

 

 

 

نکته استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی

 

 

 

مدارک لازم برای بازیابی کد کانفرمیشن نامبر یا کد پیگیری ثبت نام لاتاری


 

جهت بازیابی کد کانفر میشن و پیگیری ثبت نام لاتاری مدارک زیر نیاز است:

1.آدرس ایمیل ثبت نام (منظور همان ایمیلی است که با آن ثبت نام انجام داده اید)

2.پاسپورت.

البته در مقاله ی ثبت نام لاتاری گفتیم که در زمان ثبت نام پاسپورت از مدارک الزامی نیست و همراه داشتن آن به شما در مراحل ثبت نام و بعد از مراحل قرعه کشی و قبولی کمک می کند. همانطور که در فرم سایت ثبت نام لاتاری ارائه شده اطلاعات شما باید به صورت لاتین درج گردد.وافراد باید حروف لاتین نام ونام خانوادگی خود و سایر اطلاعات درخواستی را در فرم وارد نمایند. این موضوع با داشتن پاسپورت حل می شود چراکه در پاسپورت نام و نام خانوادگی شما به لاتین موجود است واگر  در زمان ثبت نام لاتاری اطلاعات خود را مطابق پاسپورت خود وارد کرده باشید و بعد از دریافت کدرهگیری یا کانفرمیشن نامبر آن کد 16 رقمی را برای بررسی نتیجه به هر دلیل گم کنید با در دست داشتن پاسپورت تضمین صحت اطلاعاتی شما مطافق فرم موجود است و یا کم ترین مشکل قادر به بازیابی اطلاعات یا کد کانفر میشن نامبر خواهید شد.البته افرادی هستند که در زمان ثبت نام پاسپورت نداشته و ثبت نام انجام میدهند و بعد از دریافت کد کانفرمیشن نامبر آن را گم میکنند، این افراد باید اطلاعات زمان ثبت نام را به دقت در زمان بازیابی وارد فرم مربوطه نمایند؛چراکه متغیر بودن اطلاعات باعث حذف شما از قرعه کشی گرین کارت یا لاتاری خواهد بود.

اطلاعات موجود در کانفرمیشن یا کدرهگیری لاتاری حاوی نام ونام خانوادگی متقاضی و تاریخ تولد و کد 16 رقمی است.

 

 

 

نکته استعلام گذرنامه با کد ملی

 

 

 

 

پیگیری ثبت نام لاتاری و بازیابی کد کانفرمیشن

 

 

 

نحوه ی بازیابی کد کانفرمیشن نامبر


 

1.افراد برای بازیابی کد کانفرمیشن نامبر باید به سایت اصلی پیگیری ثبت نام لاتاری مراجعه کنند.

2.پس از ورود به صفحه ی اصلی سایت شرکت کنندگان برای ورود به صفحه ی اعلام نتایج می بایست دکمه ی Chek Status  را بزنند.

3.بعد از زدن دکمه chek status و وارد شدن به قسمت اعلام نتایج افراد ثبت نام کرده در لاتاری که اطلاعات خود را در دست دارندبرای مشاهده ی نتیجه ی لاتاری باید دکمه ی continue را بزنند.

4.در این بخش برای مشاهده ی نتیجه ی قرعه کشی شرکت کنندگان میتوانند اطلاعات خود را که شامل کد رهگیری یا کانفرمیشن نامبر 16 رقمی لاتاری، نام و نام خانوادگی، سال تولد را وارد نموده و دکمه ی submit را میزنند.

افرادی که کد کانفرمیشن خودرا گم کرده اند بر روی لینک آبی رنگ

 forgot conformation numberکلیک کنند.

5.متقاضیان بعد از ورود به لینک بازیابی باید اطلاعات زمان ثبت نام خود را مطابق همان اطلاعات زمان ثبت نام در صفحه ی بازیابی وارد نمایند. و این اطلاعات همان ایمیل ثبت نامی و نام خانوادگی و تاریخ تولد است و بعد از زدن دکمه ی submit و درست بودن اطلاعات کد رهگیری یا کانفر میشن نامبر شما بازیابی خواهد شد.

مطالب اخیر

موضوعات

مشاوره سریع تلفنی

چت مشاوره

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید