چک در چه مهلت هایی باید مطالبه شود؟

برای اینکه شخص بتواند، تمام خسارت های قانونی وجه چک را از صادر کننده، ظهرنویس و ضامن به طور قانونی مطالبه کند، باید مراحل و مواعد گفته شده را رعایت نماید تا بتواند تمام حق و حقوق خود را از متعهدین چک و در مواقعی از محال علیه که همان بانک می باشد ، دریافت کند.
ادامه مطلب

اثبات عسر و حرج

اثبات عسر و حرج ، زمانی که طلاق از سوی زوجه درخواست میشود ، یکی از واژگان کلیدی در راه گرفتن طلاق می باشد. زن باید صعوبت و مشقت ایجاد شده در زندگی خود را ثابت کند.
ادامه مطلب

فراموشی رمز ثنا

فراموشی رمز ثنا گاهی برای افراد پیش می آید. سامانه ثنا برای این امر ، راهکاری پیش بینی نموده است. ورود به بخش بازیابی رمز عبور و وارد کردن اطلاعات خواسته شده.
ادامه مطلب

استعلام بدهی مالیاتی

امروزه برای استعلام بدهی مالیاتی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به اداره مالیات نیست. با یک گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت ، در چند دقیقه می توان به پرونده مالیاتی دسترسی پیدا کرد.
ادامه مطلب

پیگیری وام کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

پیگیری وام کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در خود سامانه ثبت نام وام بازنشستگی قرار دارد و با اطلاعات ثبت نامی می توان وام بازنشستگان را پیگیری کرد. روش دیگر مراجعه به کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر می باشد.
ادامه مطلب

شرایط پاک شدن سوء پیشینه یا سوء سابقه کیفری

      سوء پیشینه ( سوء سابقه ) چیست؟ سوء پیشینه کیفری یا همان سوء سابقه کیفری یعنی شخص مجرم اعتبار خود را در اثر ارتکاب  بعضی از جرائم خاص بصورت موقت یا  دائم از دست می دهد. داشتن سوء پیشینه یا سوء سابقه کیفری ، مهر ننگ بر پیشانی افراد محسوب می شود و برای همین افراد نگران سوء پیشینه داشتن یا سوء سابقه داشتن هستند. نداشتن سوء …
ادامه مطلب

پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری

وام فرزند آوری از جمله طرحهایی است که قانون برای زوجین به وجود آورده تا فرزند آوری بیشتر شود. پیگیری ثبت نام وام فرزندآوری به وسیله کد ملی پدر و کد رهگیری امکانپذیر است.
ادامه مطلب

سریع ترین روش طلاق

طلاق از جمله حقوق مرد محسوب می شود و می تواند این حق را به زن نیز وکالت دهد.سریع ترین روش برای طلاق در رعایت زمینه و پیش نیازها است. اگر زن درخواست طلاق بدهد و مرد رضایت نداشته باشد ، وقوع طلاق کمی سخت است اما غیرممکن نیست.
ادامه مطلب

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش